OneMed arbetar med en pilotstudie för nya funktionalitet.
Är du en av våra pilotkunder så ber vi dig logga in med de användaruppgifter du har fått vid registrering.
Är du inte en av våra pilotkunder ber vi dig gå till webshop.onemed.se för att logga in på vår befintliga e-butik.
Har ni frågor, vänligen kontakta OneMeds kundservice
OneMed Websites
Guide
Gå till webbsidaFinland
Gå till webbsidaSverige
Gå till webbsidaNorge
Gå till webbsidaDanmark
Gå till webbsidaEstland
Gå till webbsidaLettland
Gå till webbsidaLitauen
Gå till webbsida
Cavilon Advanced utgör en vattentät, supertunn och transparent barriär som fäster även på våt, skadad och vätskande hud vilket innebär att den skyddar huden och skapar utrymme för denna att läka även under mycket utmanande förhållanden. Genom en unik och patenterad polymerteknik skapas en elastomerisk barriär som rör sig med huden och som endas behöver appliceras 2 gånger/vecka.
Produkten behöver inte tas bort och sparar tid för vårdpersonal och minskar smärtan som patienter ofta upplever i samband med behandlingen av IAD.
Du använder en gammal webbläsare. För att kunna nyttja alla funktioner i vår webbshop, så rekommenderar vi att du uppgraderar. Vi stödjer Internet Explorer version 9 och uppåt, Mozilla Firefox version 9 och uppåt, samt Google Chrome och Apple Safari.